O mně

Jmenuji se Nikol

a jsem fotografka (nejen svatební)

Fotografii se věnuji již desátým rokem. Kromě tance není v mém životě nic, co by mě bavilo tak moc, jako zachycení lidského úsměvu a pocitu štěstí. Je pro mě odměnou vidět spokojenost lidí a jejich vzrůstající sebevědomí při pohledu na fotografii, kterou jsme společně vytvořili. Na zachycený okamžik, ke kterému se dá vždy vrátit. 

Takovým okamžikem může být i Váš svatební den. 

Svatební fotografie je pro mě vyobrazením emocí, které se už nikdy nemusí opakovat. Okamžiků, které si na druhý den nemusíte pamatovat. A lidí, které vidíte pohromadě poprvé v životě nebo po velmi dlouhé době. Není nic krásnějšího než zachycení prvního polibku, slz rodičů (a bývalých partnerů) či společného tance nevěsty a tatínka. Svatba je oslavou spojení dvou lidských duší na cestě životem a já mám husí kůži pokaždé, když na nějaké svatbě jsem. 

 

Většinu svého fotografického času věnuji módní a business portrétové fotografii. Svatební fotografie je pro mě poměrně novou oblastí, která mě začala bavit a dává mi ohromný smysl. 

Jsem člověk, který miluje lidi a rád se seznamuje. Zároveň vím, kdy je dobré se schovat a zapadnout v davu. Pokud hledáte svatebního fotografa, který dokáže vycítit, kdy je lepší nestrkat objektiv před obličej a fotí spíše nenápadně, pak jste našli správně.

Nemusíte se však bát, že bych se stala přízrakem Vaší svatby. Během fotografování se s Vámi i ostatními hosty ráda pobavím, zatancuji i připiji. Budu ráda, když mě nebudete brát jako cizince, ale jako nového přítele.

Jestli jsem pro Vás ta pravá fotografka zjistíte na úvodní schůzce nebo při předsvatebním focení. Já věřím, že určitě ano!

 

Na Vaši svatbu nikdy nezapomenete!

Napište mi a rezervujte si focení